Earth Mama & Angel Baby

Earth Mama Natural Nipple Butter-Doğal Göğüs Ucu Kremi 60 ml

  • %16 indirim
  • 129,00TL
  • 109,90TL


Doğal meme ucu kremi Amerika’da iParenting Media ödülüne layık görülmüştür. Tüm annelere bu doğal meme ucu kremi önerilmektedir.
Emziren Anneler İçin Lanolinsiz %100 Organik Göğüs Ucu Kremi
İçerdiği organik zeytinyağı ve organik aynısafa bitkilerinin doğal onarıcı özelliği ile göğüs uçlarınızın çatlamasının engellenmesine, nemlendirerek korunmasına, bebeklerde ve annelerde pamukçuk oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Bu krem ayrıca shea yağı, kakao yağı ve mango yağı içermektedir. Antiseptik ve antioksidan özelliklere sahiptir, emzirmeden önce yıkama gerektirmez.
• %100 Lanolin içermez. 
• Toksin içermez. 
• Hayvanlar üzerinde denenmemiştir.
Her emzirmeden önce ve sonra az miktarda kullanılması tavsiye edilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ
Organik Zeytinyağı
Bir vitamin deposu olan zeytinyağı A, D, E ve K vitaminlerini içeriyor, bu vitaminler sayesinde hücreleri yenilenir, doku ve cildi besler.

Organik Ayni Sefa
Yoğun onarıcı etkisi vardır. Ayni - safa çiçeği antiseptiktir, bakterileri öldüren yahut çoğalmalarını önleyen bir ajandır. Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler.
• Temizleme özelliği vardır, tahriş etmeden ve iyice temizler.
• Cildi yumuşatır ve esneklik verir. Sindirime yardımcıdır.

Organik Kakao Yağı
Yoğun bir nemlendiricidir, antioksidan bakımından zengindir, kuru ciltlerin ilacıdır, yumuşatır ve esnekleştirir.

Organik Shea Butter
Besleyici bitkisel bir yağdır. Yapılandırıcı etkisi vardır. Nemlendirici, besleyici ve deriyi yumuşatıcıdır. Aynı zamanda anti-enflamatuar özelliklidir. Özellikle egzama, yara ve yanıkların tedavisinde kullanılır. Bu doğal ürünün nemlendirici, besleyici, koruyucu ve canlandırıcı özellikleri dermo-kozmetik araştırmalarla tespit edilmiş ve cilt uzmanları tarafından onaylanmıştır. Derinin yeniden canlanması için gereken A ve D vitaminlerini, kendini yenilemesine yarayan E vitaminlerini, elastikiyetini korumasına yardım eden F vitaminlerini ihtiva etmekte ve derinin ihtiyacı olan bütün ana maddeleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Organik Mango Yağı
Yumuşatan mango yağı, cilde lipit desteği ve yumuşama sağlar.

SAAT 17.30 A KADAR SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO AVANTAJI

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
109,90TL

109,90TL

54,95TL

109,90TL

36,63TL

109,90TL