Earth Mama & Angel Baby

Earth Mama -New Mama Bottom Spray-Dış Genital Bölge Bakım Spreyi 120 ml

  • %39 indirim
  • 129,00TL
  • 79,00TL


Doğum öncesi ve sonrası perianal bölgede oluşabilecek şişliklerin, gerginliklerin hafiflemesine, bu bölgede doğal yoldan bir ferahlık sağlanmasına, nemlendirici özelliği sayesinde ise de oluşabilecek kurulukların giderilmesine yardımcı olur.
Banyodan ve tuvalet ihtiyacından sonra kullanılması tavsiye edilir. Ekstra rahatlık için buzdolabında saklanması tavsiye edilir. Çalkalayarak kullanınız.
Uyarılar; Haricen kullanılır. Göz çevresine uygulamayınız.
Toksin içermez, hayvanlar üzerinde denenmemiştir.


ÜRÜN İÇERİĞİ

Water
Su

Organik Cadı Fındığı Yaprağı
Taze veya kurutulmuş yaprakları veya kurutulmuş gövde ve dal kabuklarından hazırlanan ekstre veya su buharı destilatı içeren krem/merhem, fitiller kullanılır. Deri iltihaplar, vajina enfeksiyonları, hemoroidler ve yara bakımında kullanılır.

Organik Salatalık Ekstresi
Cilde nem kazandırır, kabızlığa iyi gelir.

Lavanta Yağı
Sakinleştirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi vardır. Antioksidan ve antiseptik özelliği var. Uykusuzluğa iyi gelir. İltihaplanmayı önler. Aynı zamanda hücre yenileyicidir.

Organik Nane Yağı
Taze veya gölgede kurutulmuş yaprağı ve yeni toplanmış çiçekli dal uçlarından su buharı destinasyonuyla elde edilen uçucu yağdır. Doğal bir iyileştiricidir. Metabolizmayı uyarıcı, dezenfekte edici ve kan dolaşımını uyarıcıdır.

SAAT 17.30 A KADAR SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO AVANTAJI

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
79,00TL

79,00TL

39,50TL

79,00TL

26,33TL

79,00TL