Flipper SwimSafe

Flipper Swimsafe Kolluk 12ay - 6 Yaş

  • 149,00TL


12 Ay-6 Yaş Arası suyu çok seven bebeğiniz için onu her daim suyun üstünde tutacak ve güvenle yüzmesini sağlayacak Flipper Swimsafe
 başlangıç seviyesi kollukları ile tanıştırma zamanı gelmiştir.

ÜSTÜN ALMAN ÜRÜNÜDÜR.Almanyada ki bir çok yüzme okulunda kullanılmakta vede tercih edilmektedir.

Başlangıç seviyesi kolluklar bebeğinizin yüzerken en iyi arkadaşı olacaktır.30 kg a kadar uygundur. Çocuğunuzu dengede tutar, deniz ile ilk tanıştırdığınızda korkmaz, güvenle yüzer.

İçerisindeki Köpük sayesinde Patlasa bile kesinlikle batırmaz ve %100 güven sağlar.

 

Kullanmadan önce kollukları suyla ıslatın, sonra çocuğunuzun kolunu havaya kaldırarak koltuk altına kadar itin ve çocuğunuzun kolunda takılıyken şişirmeye başlayın ve dikiş izleri kaybolana kadar şişirin ve tıpasını kapatın. Tıpaların içinde bulunan özel toplar sayesinde kolluğunuz hava kaçırmaz. Bu yüzden acele etmenize, tıpayı sonuna kadar kapatmanıza  ve içine bastırmanıza gerek yoktur. Tıpaları içeri asla bastırmayınız, mekanizmasına zarar verir.

 

Kollukları şişirdiğinizde çocuğunuzun koluna tam oturmalıdır. Kollukların temas ettiği bölgede güneş yağı olmamasına özen gösteriniz. Kolluk tıpalarının özellikle dışarıda olmasına özen gösteriniz. Kollukları çocuğunun kolunda iken tıpanın iki tarafından hafifçe bastırarak havasını indirip çıkartınız.

 Direkt güneş ışığı altında veya arabanın içinde bırakmayınız, gölgede muhafaza ediniz, duru su ile durulayınız.

 

Flipper Swimsafe yüzme kollukları çocuk cildine zarar verecek herhangi bir madde içermez. İmalat sonrası gereken tüm testler yapılarak CE sertifikası alınmıştır.

 

Çocuklarınızı yüzerken asla gözetimsiz bırakmayınız. Mümkün olduğunca göz teması kurunuz. Bu çocuğunuzun özgüvenini arttıracak ve suda kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Flipper Swimsafe kullanan bebeklerin diğer yüzme arkadaşı kullanan bebeklere oranla sudaki özgüvenlerinin daha fazla Ve hızlı geliştiği gözlemlenmiştir.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
149,00TL

149,00TL