Saç ve Vücut Şampuanı sweetness 300 ml

JACK N'JİLL

Saç ve Vücut Şampuanı sweetness 300 ml

  • 84,90 TL


Jack n jill natural banyo serisi SWEETNESS " Göz Yakmayan Doğal ve Özel Formül " 300 ML 

Çocuğunuzun saçını ve vücudunu Avusturalya ya özgü bitki ve organik yağlar ile besler ve temizler HİPOALERJENİKTİR HASSAS CİLTLER İÇİN UYGUNDUR.  Turuncu inci özü yağı,organik hindistan cevizi,neroli yağı ,palmorosa yağı ve ylong ylong yağı ile harmanlanmış karışımdan oluşur. Soap bark (sabun kabuğu) ve turuncu inci gibi doğal özler aşırı kuruma olmadan derin temizleme sağlar. Kinoa ve panthonol sağlıklı saç gelişimine yardımcı olur Hindistan cevizi yağı saç dökülmesini önler ve saçı güçlendirir saçtaki nem denegesini sağlar,parlaklık ve yumuşaklık sağlar Bütün jak n jill banyo serisininde KİONA ve Şili yerli ağacından türetilen soap bark içerir.

Kiona yaraları: kuru cildi ; Kalsium,demir ve demir -fosfor gibi minerallerle korumaya yardımcı olur .b12 vitmani içerir .doğal amino içerir saçların korunmasına ve uzamasına yardımcı olur

şili yerli ağacı (soap bark) yararları: Doğal sabun ve temizleyici olarak kullanılır .sls ye karşı doğal alternatif köpükleştiricidir.

PARABEN SÜLFAT PALMİYE YAĞI SENTETİK KORUCU VE RENKLENDİRİCİ  İÇERMEZ   BPA İÇERMEZ ŞİSE- HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEDİ-BİTKİ ESASLI-HİPOALERJENİK-CRUELTY FREE 

İçindekiler; Suda (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Gliserin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quiet Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Tohum Ekstrakt, Panthenol, Sitrik Asit, Disodyum EDTA, Sodyum Benzoat, Glukonat Kalsiyum.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi