Doğal Diş Macunu - Frenk Üzümü

JACK N'JİLL

Doğal Diş Macunu - Frenk Üzümü

  • 40,90 TL


Jack'N Jill Doğal Diş Macunu - Frenk Üzümü

1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından çıkarılması için mücadele eden Amerika merkezli Çevresel Çalışma Grubu - Enviromental Working Group (EWG),Bünyesinde oluşturduğu Skin Deep* projesinde Jack and jill kids ürünlerini güvenli ve etkin ürünler kapsamında birinci seçmiştir.

*Skin Deep projesi, EWG tarafından yapılan, 41 binden fazla kozmetik ürünün toksisitesini ve uygunluğunu inceleyen bir bilgi bankası projesidir.


Çocukların Güvenle Kullanabilecekleri kimyasal hiç bir zararlı madde içermeyen 5 çeşit meyve aroması seçenekleriyle,çocukların ağız ve diş sağlığı artık güvende,

Amerika USDA SERTİFİKALI ORGANİK içerik. Yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan eşsiz doğal formül. Çocuklar için eğlenceli tatlar.
Diş etleri rahatlatıcı Organik Aynısafa bitkisi özlü , Organik Doğal yaban mersini Aromalı, Florür içermeyen, Şekersiz, Renklendirici madde içermeyen. SLS, kimyasal,koruyucu madde içermeyen. Emniyetli, Kolay Açılır Kapak , BPA içermeyen, Minimal Geri Dönüştürülebilir Ambalaj içerisinde.

İçindekiler:

Ksilitol,

Arıtılmış Su,

Sebze Gliserin (Hindistancevizi),

Silika,

Sertifikalı Organik Doğal Frenküzümü Lezzeti,

Xanthan Gum,

Sertifikalı Organik Calendula Officinalis Özü,

Potasyum Sorbat (Doğal üretilmiş),

Sitrik Asit


Xylitol to fight tooth decay, Organic Calendula to soothe gums, Organic Natural blueberry Flavour, Fluoride Free, Sugar Free, Colour Free,
SLS Free, No Preservatives, Safety Seal, Easy Open Flip Top Cap, BPA Free, Minimal Recyclable Packaging

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi