Sıkça Sorulan Sorular

Kargo Ücreti Ne Kadar ve Satın Aldığım Ürün Ne Zaman Kargoya Verilir?
Verilen siparişlerin gönderimi MNG Kargo ile yapılmaktadır.

500 TL'ye kadar kargo 49,90 TL' dir.

Hafta içi saat 15.00'a kadar, Cumartesi günleri 11.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Cumartesi günleri MNG kargo 12:00'e kadar gönderi kabul etmektedir. Bu koşullarda verilen siparişler, kargo firmaları sevkiyat yapmadığı için Pazartesi günleri kargoya verilir.

Siparişlerinizdeki ürünlerin gönderilmeden önce son kontrolleri yapılır. Kontrol sırasında gönderimi uygun olmayan, büyük depomuzdan sipariş günü temin edilemeyen ve aynı gün gönderimi yapılamayan siparişleriniz için anlayışınızı rica ederiz.

İade ve Değişim Adımları Nasıl Oluyor?
Kargo firmaları hafta içi 18.00'e - Cumartesi günleri MNG 13.00'e kadar teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. Resmi tatiller öncesi tüm kargo firmalarında yoğunluk olduğundan teslimat gecikmeleri olabileceği unutulmamalıdır.

Teslimat süresi, siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra olağanüstü durumlar hariç 1-3 iş günüdür. Kargoya verilen siparişlerinizi, siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz sipariş tarihinden itibaren 21 gün sonra 'sipariş müşteriye teslim edildi' konumuna gelir. Lütfen siparişlerinizi kargo takip kodu ile izleyiniz, teslim edilmeyen siparişlerinizi müşteri hizmetlerine bildiriniz.

Teslim aldığınız siparişlerinizdeki ürünleri, size teslim tarihinizden itibaren sipariş sözleşmenizde belirtilen ilgili yönetmelik kurallarına uyacak şekilde 14 gün içinde iade edebilir veya değişim talep edebilirsiniz.

İade veya değişimlerinizde lütfen anlaşmalı kargolarımızı kullanınız. 

İade ve değişim istekli gönderiniz bize ulaştıktan sonra 7 gün içinde sonuçlanmış olacaktır. Üretici firma incelemesi gereken ürünlerinizin değişim ve iadesi için inceleme sonucu beklenecektir.
Yükleniyor...