ORGANİK ELDE BULAŞIK YIKAMA SIVISI - Kokusuz 500ML

Klar

ORGANİK ELDE BULAŞIK YIKAMA SIVISI - Kokusuz 500ML

  • 29,90 TL


Spülmittel sensitive / Hassas bulaşık deterjanı EKO-Lojik! DUYARLI-Berrak! / Klar! Sağlığınız ve çevremiz korumamız altında!

Bağımsız Test Enstitüsü Certisys’in ECOGARANTIE etiketi ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz. İçerik maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olup, hızla yıkıma uğramaktadır. Ve doğaldır: Gen tekniği uygulanmamıştır! Klar sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.

İçindekiler: Şeker tensidi, yağ alkolü sülfat, bitkisel gliserin, etanol, yemeklik tuz, benzil alkol, laktik asit, su INCI: Su, Lauril poliglukoz, Yağ alkolü sülfat C12-14 sodyum tuzu, Gliserin, Denatüre alkol, Sodyum klorür, Benzil alkol, Laktik asit

Uygulama ve dozaj: Çok basit bir şekilde İt-Çek doz ayarlayıcı başlık ile tasarruflu bir doz ayarlaması yapınız: 1 püskürtme (2 ml) yeter, yağlı bulaşıkta dozu biraz yükseltiniz (4 ml).

Besonderheiten: Klar Spülmittel Sensitive hassas bulaşık deterjanı bulaşıklarınızı parlak bir temizlikte yıkar ve elleriniz için de yumuşak etkilidir. Tüketim açısından çok tasarrufludur. Çok kirli bulaşıkta, ihtiyaca göre doz biraz arttırılabilir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi