Bulaşık Makinesi Tableti 25'li

Klar

Bulaşık Makinesi Tableti 25'li

  • 54,91 TL


Spülmaschinen-Tabs / Bulaşık Makinesi Tableti


EKO-Lojik! DUYARLI-Berrak! / Klar! Sağlığınız ve çevremiz korumamız altında! Bağımsız Test Enstitüsü Certisys’in ECOGARANTIE etiketi ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz. İçerik maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olup, hızla yıkıma uğramaktadır. Ve doğaldır: Gen tekniği uygulanmamıştır! Klar sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.

İçindekiler: Sitrik asit tuzu, soda, sodyum silikat, natron, oksijen esaslı ağartıcı, poliaspartik asit tuzu, suksinik asit sodyum tuzu, Türk kırmızısı yağı, gen tekniği içermeyen enzim (Proteaz) INCI: Sodyum sitrat, Sodyum karbonat, Sodyum silikat, Sodyum bikarbonat, Sodyum karbonat peroksit, Sodyum poliapartat, Tetrasodyum iminodisuksinat, Sülfatlanmış kastor yağı, Proteaz Uygulama: Bulaşık makinesi için, bulaşık makinesi tuzu ve Klarspüler deterjan ile birlikte kullanılan tablet. Çay-kahve lekelerinde veya örneğin domates lekesi gibi diğer lekelerde, 1 yemek kaşığı Klar Fleckensalz leke tuzu ilave ediniz..

Dozaj: Bulaşık makinenizin deterjan kabına veya bulaşık sepetine bir tablet koyunuz. Mükemmel bir temizlik için, yeterli miktarda Klar Spülmaschinen-Salz tuz ve Klar Klarspüler deterjan doldurulmuş olduğundan ve bulaşık makinenizin yerel su sertliğine ayarlı olduğundan emin olunuz. Ürün boyları:  25 Tablet

Özel nitelikler: Klar bulaşık makinesi tabletleri bulaşıklarınızı esaslı ve hijyenik şekilde temizler. Parfüm içermez, biyolojik olarak tamamen yıkıma uğrar ve ECOGARANTIE ekoloji sertifikasına sahiptir. Parlak temiz bulaşık, hiç ödünsüz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi