BLAK Beyazlatıcı Diş Macunu 100gr

JACK N'JİLL

BLAK Beyazlatıcı Diş Macunu 100gr

  • 69,90 TL


The Natural Family CO BLAK Beyazlatıcı Diş Macunu 100gr.


NFco BLAK Aktif Kömür Beyazlatıcı Diş Macunu 100g

Aktif kömür beyazlatıcı diş macunumuz yalnızca en iyi birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir ve Detoks, Destain ve Derinlemesine Temizlik için tasarlanmıştır.

Aktif Kömürlü Doğal Beyazlatıcı Diş Macunu ve güçlü bir Yerli Avustralya Nehir Nane tadı.

%70 Organik Malzemeler. Avustralya'da üretilmiştir.

Dişleri beyazlatmaya yardımcı olan Aktif Hindistan Cevizi Kabuğu Kömürü içerir.

NFco premium diş macunu ailesine en yeni ilavemiz olan NFco BLAK, mevcut en harika diş macunu olmak için aktif hindistan cevizi kömürünün doğal özelliklerinden ve ksilitolün gücünden yararlanır!

 

%70 Organik içerik içeren NFco BLAK, Yerli Avustralya Nehir Nanesi içeren Avustralya yapımı bir jel formülüdür ve florür, SLS, parabenler ve sert kimyasallar içermezken Xylitol açısından zengindir.

 

Avustralya Nehir Nane (Mentha Australis), doğu Avustralya'nın vahşi, bozulmamış yağmur ormanlarına ve su yollarına özgüdür. Taze aromatik tadıyla bilinir ve yerli Avustralyalılar tarafından tıbbi amaçlar için kullanılır.

Vegan – GDO’suz – Florürsüz – Parabensiz – Glutensiz – Soyasız – Şekersiz – Yapay Tatlar veya Renkler Yok – Zulümsüz – SLS Ücretsiz – Aktif Hindistan Cevizi Kabuğu Kömürü

 

%25 Ksilitol içerir – Mevcut en yüksekler arasındadır.

Malzemeler:

Arıtılmış Su, Ksilitol, Hidratlı Silika, Sorbitol, Gliserin (Bitkisel), Sodyum Koko Sülfat, Selüloz Sakızı, Mentha Arvensis Yaprağı Yağı (Organik Nane Yağı), Sodyum Klorür, Aktif (Hindistan Cevizi Kabuğu) Kömür, Potasyum Sorbat, Aloe Barbadensis Yaprağı (Organ) ), Mentha Australis (Yerli Avustralya Nehir Darphanesi)

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi