Hassas Dişler İçin Diş Macunu 100gr

JACK N'JİLL

Hassas Dişler İçin Diş Macunu 100gr

  • 69,90 TL


The Natural Family CO Hassas Dişler İçin Diş Macunu 100gr.

Doğal Diş macunu - Yerli Australian Rivermint'le Orijinal Formül 110g. % 70 Organik İçerikler. Avustralya'da üretilmiştir.

Her NFco Diş macunu,% 70 organik katkı maddeleri içerir ve tüm aile için tasarlanmıştır. Yerli Avustralya Rivermint'li Australian Made jel formülü, Xylitol bakımından zengindir ve florür, SLS, parabenler ve sert kimyasallardan arındırılmıştır.

Avustralya Nehir Nane (Mentha Australis), doğu Avustralya'nın vahşi, yağmur ormanları ve su yollarının yeridir. Taze aromatik lezzetiyle bilinir ve yerli Avustralyalılar tarafından tıbbi amaçlı kullanılmaktadır.

Vegan - GDO içermez - Serbest Florür - Serbest Paragl Serbest - Serbest Gluten - Soyfasuz Şeker - Yapay Tatlandırıcılar veya Renkler - Zulüm Özgür - SLS Free,% 25 Xylitol içerir

İçindekiler: Saf Su, Ksilitol (Organik), Hidratlı Silika, Sorbitol, Gliserin (Sebze), Sodyum Koko Sülfat, Selüloz Sakızı, Mentha Arvensis Yaprağı Yağı (Organik Nane Yağ), Sodyum Klorür, Sorbat Potasyum, Aloe Barbadensis Yaprağı (Organik) Menta Australis (Yerli Avustralya Nehir Nane)


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi